BORD björk 1920-30-tal.

BORD björk 1920-30-tal.
39442. BORD björk 1920-30-tal.

Bondrokokostil, längd 80,bredd 54,höjd 76 cm.

Skivan med ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skivan med ytskador.

Antal besök: 1 094