VAS och LJUSSTAKAR, 3 delar, glas, "Stella Polaris", Vicke Lindstrand, Orrefors. 1900-tal.

394400. VAS och LJUSSTAKAR, 3 delar, glas, "Stella Polaris", Vicke Lindstrand, Orrefors. 1900-tal.

Vas, höjd 22 cm, ljusstakar, diameter 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 016