NATTDUKSBORD, 1940/50-tal.

NATTDUKSBORD, 1940/50-tal.
3943984. NATTDUKSBORD, 1940/50-tal.

Längd ca. 45, bredd 30, höjd 56 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.
Rangliga ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, fläckar, slagmärken.
Rangliga ben.

Antal besök: 112