LEO BELMONTE. Porträtt av nunna, olja på duk, signerad och daterad 1891.

394376. LEO BELMONTE. Porträtt av nunna, olja på duk, signerad och daterad 1891.

Numrerad 54. ca 54,5 x 46 cm.

Färgbortfall och dukskada, krackeleringar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 54. ca 54,5 x 46 cm.

Antal besök: 1 899