MATTA, konstsilke, Orientalisk,1900-tal. 300 x 220 cm.

394362. MATTA, konstsilke, Orientalisk,1900-tal. 300 x 220 cm.

Polykromt stiliserat mönster mot gråblå fond.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 911