SOPPSLEV, Thomas Lekberg, 1800-tal, Vadstena, trä och silver.

394262. SOPPSLEV, Thomas Lekberg, 1800-tal, Vadstena, trä och silver.

Längd ca 42 cm.

Lagning på sked.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42 cm.

Lagning på sked.

Antal besök: 1 052