SKEPPSLAMPOR, 2 stycken, mässing, 1900-tal.

3942584. SKEPPSLAMPOR, 2 stycken, mässing, 1900-tal.

Diam ca 20 cm.

Bruksslitage, avklippt el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam ca 20 cm.

Bruksslitage, avklippt el.

Antal besök: 283