SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.

SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.
394256. SNURRFÅTÖLJ, 1970-tal.

Röd och svart spräcklig plysch klädsel, kromad fot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 440