SIDOBORD, Carl Malmsten. 1900-tal.

394255. SIDOBORD, Carl Malmsten. 1900-tal.

Ek. Bredd 48 x 38, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 710