SKÅL, kristall med silverkant, etikettsignerad.

394209. SKÅL, kristall med silverkant, etikettsignerad.

Diameter 22,5 cm.

Bruksslitage samt gravyr på silverkanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22,5 cm.

Antal besök: 2 269