SKEDAR, 6 delar, Frans Holm, Vadstena, 1840-1850-tal, Silver, ca 138 gram.

394208. SKEDAR, 6 delar, Frans Holm, Vadstena, 1840-1850-tal, Silver, ca 138 gram.

Längd ca 15 cm.
¨Skedar med gravyr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.
¨Skedar med gravyr.

Bruksslitage.

Antal besök: 827