BESTICK, 53 delar, "Olga", Frans Holm, 1800-tal, Vadstena, Silver, ca 3800 gram.

394188. BESTICK, 53 delar, "Olga", Frans Holm, 1800-tal, Vadstena, Silver, ca 3800 gram.

18 skedar längd ca 23 cm, 16 gafflar 20,5 cm, 1 gaffel 19,5 cm, 18 skedar 18,5 cm.
Samtliga delar bär monogram signering.
Etui.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui.

Bruksslitage.

Antal besök: 916