SNEDKLAFFSSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

39414. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 84, bredd 73, höjd 100 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 664