SEKRETÄR, 1900-talets första hälft.

394136. SEKRETÄR, 1900-talets första hälft.

Bredd 97, djup 49, höjd 102 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 430