BERT JOHNNY LILSSON. Komposition, litografi nr 7/25, signerad B Johnny Nilsson och daterad -65.

394134. BERT JOHNNY LILSSON. Komposition, litografi nr 7/25, signerad B Johnny Nilsson och daterad -65.

54x29 cm.

Gulnad med prickar.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x29 cm.

Gulnad med prickar.

Antal besök: 1 118