SLAGBORD med två klaffar, trä, vitlackerat.

3941267. SLAGBORD med två klaffar, trä, vitlackerat.

Matbord med två slag, längd ca 50 + 120 + 50 cm, bredd ca 100 cm, höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 505