UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Limoges - Frankrike, 1900-tal.

394119. UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Limoges - Frankrike, 1900-tal.

Oval form 54 x 35 cm.
Förgylld kant.

Smutsigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval form 54 x 35 cm.
Förgylld kant.

Smutsigt.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 773