VAS samt FAT, fajans, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, 1900-tal.

394108. VAS samt FAT, fajans, Ewald Dahlskog, Bo Fajans, 1900-tal.

Vas, höjd 17,5 cm.
Fat, diameter 26 cm.

Bruksslitage, fat med repor samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 17,5 cm.
Fat, diameter 26 cm.

Antal besök: 1 453