GLASSKULPTUR, kristall, Swarovski.

394104. GLASSKULPTUR, kristall, Swarovski.

Föreställer en ananas. Stämplad. Höjd ca 11 cm.

Ett obetydligt nagg/märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett obetydligt nagg/märke.

Antal besök: 1 453