TAKLAMPA, glas 1900-talets sista tredjedel.

394072. TAKLAMPA, glas 1900-talets sista tredjedel.

Randig ytterskärm, innerskärm av opakt glas. Höjd exklusive montering 20 cm, diameter 43 cm.

Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 767