SKÅL, masurbjörk/horn, samearbete, Lars Levi Sunna, signerad.

394055. SKÅL, masurbjörk/horn, samearbete, Lars Levi Sunna, signerad.

I form ev en ripa. Längd 16,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 123