PARTI PORSLIN, 25 delar, Rosenthal, bland annat kaffekoppar "Sylivia".

394024. PARTI PORSLIN, 25 delar, Rosenthal, bland annat kaffekoppar "Sylivia".

12 kaffekoppar med fat, "Sylvia, koppens diameter ca 7 cm.
12 assietter med genombruten kant, diameter ca 17 cm.
Fat med gulddekor, längd 11 cm.

Bruksslitage, ett kaffefat med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 567