ILSE CLAESON. Vas, art deco, Rörstand, 30-tal.

3940155. ILSE CLAESON. Vas, art deco, Rörstand, 30-tal.

Höjd ca 18 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 186