ALEXANDRE FASSIANOS. Färglitografi med figurkomposition. Signerad och numrerad 25/70.

393989. ALEXANDRE FASSIANOS. Färglitografi med figurkomposition. Signerad och numrerad 25/70.

Komposition med två figurer i interiör. Signerad A. Fassianos och vattenstämplad. Oramad, bladmått 50x70 cm.

Smärre smutsfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre smutsfläck.

Antal besök: 1 724