POUL CADOVIUS. Hyllsystem, "Royal System", teak, Hansen & Hansen, Danmark.

3939363. POUL CADOVIUS. Hyllsystem, "Royal System", teak, Hansen & Hansen, Danmark.

Ställning med två hurtsar med bakomliggande hyllplan.
2 st skåp med skåpsdörr 80 x 37,5 x 42,5 cm.
4 st hyllplan, 80 x 37,5 cm.
2 st 80 x 30 cm.
1 st 79 x 24 cm.
3 st 80 x 24 cm.
1 st 79 x 20 cm.
3 st 80 x 20 cm.
2 st tidningshyllor 80 x 30 cm. (Skador på hörn).
5 st ställningsgavlar, 198 cm.
Hållare för hyllplan (metall), 8 st 44 cm, 20 st 26,5 cm, 2 st 25 cm.
Diverse skruvar och metallpinnar.
.

Märken, repor, slitage och skador.

.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st hyllplan, 80 x 37,5 cm.
2 st 80 x 30 cm.
1 st 79 x 24 cm.
3 st 80 x 24 cm.
1 st 79 x 20 cm.
3 st 80 x 20 cm.
.

.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 702