OIVA TOIKKA. FIGURIN, glas, osignerad, fågel, sent 1900-tal.

393894. OIVA TOIKKA. FIGURIN, glas, osignerad, fågel, sent 1900-tal.

Oiva Toikka (1931 - ), Nautajärvi, Finland.
Höjd 16 cm.
Längd 22 cm.

Oiva Toikka (1931–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.
Längd 22 cm.

Oiva Toikka (1931–2019)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 468