HÖGTALARE med EQUALIZER, 3 delar, "901 MK III" Bose, 1900-talets andra hälft.

393892. HÖGTALARE med EQUALIZER, 3 delar, "901 MK III" Bose, 1900-talets andra hälft.

Fanérade i teak med svartlackerade pelarfötter i metall. Bredd 53, djup 33, total höjd 74 cm. 2 st manualer medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 324