KNIV, Marto Super Inox, Toledo, Spanien.

3938809. KNIV, Marto Super Inox, Toledo, Spanien.

Längd ca 19cm.
Slida i läder.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19cm.
Slida i läder.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 349