KARMSTOLAR, 6 stycken, 1960-tal.

393839. KARMSTOLAR, 6 stycken, 1960-tal.

Bok med grön klädsel.

Något smutsig klädsel samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok med grön klädsel.

Antal besök: 661