RAUSING, TETRA PAK, 32 st böcker mm, 1900/2000-tal.

3938260. RAUSING, TETRA PAK, 32 st böcker mm, 1900/2000-tal.

Böcker om och av släkten Rausing, bla Birgit, Hans, Ruben och Gad Rausing.
Böcker och häften, 27 st.
DVD och videoband, 5 st.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böcker och häften, 27 st.
DVD och videoband, 5 st.

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 263