KIKARSIKTEN M M, 4 delar, 1900-tal.

393773. KIKARSIKTEN M M, 4 delar, 1900-tal.

1 kikarsikte "Fontaine", 2,5 x 32; Längd 29 cm.
1 kikarsikte "Bushnell Custom 2,5x; Längd 28,5 cm.
1 patronbälte; Längd totalt 123 cm, hålningen börjar på 84 och slutar på 117 cm.
1 gevärsfodral; Längd 140 cm exkl läderremmen.

Ålders- och bruksslitage.
Bältet och fordralet framstår som oanvända.
Bältet med namntillskrift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.
Bältet med namntillskrift.

Antal besök: 1 224