FORMAR samt BURK, 5 st, glas, bland annat Signe Persson Melin, Boda Nova, 1900-tal.

393758. FORMAR samt BURK, 5 st, glas, bland annat Signe Persson Melin, Boda Nova, 1900-tal.

3 formar samt medföljande underlägg, Signe Persson Melin Boda Nova.

Burk med lock.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Burk med lock.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 758