PENSELVAS, FAT samt VAS, porslin, Kina, 1800-tal.

393653. PENSELVAS, FAT samt VAS, porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av landskap, drake samt figurscen i underglasyrblått. Höjd 11-14 cm. Diam 25 cm.

Hårsprickor samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårsprickor samt nagg.

Antal besök: 790