SPEGEL, ram i koppar, 1900-talets andra hälft.

3936469. SPEGEL, ram i koppar, 1900-talets andra hälft.

á tergo märkt Bror Moje, diameter ca 29 cm, djup 5 cm, upphängning med läder.

Bruksslitage, smärre bucklor, torrt läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 168