JÄRNVÄGSTELEFON, lackerad plåt, Ericsson, 1910-tal.

3936339. JÄRNVÄGSTELEFON, lackerad plåt, Ericsson, 1910-tal.

Höjd ca 57cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Sladd med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 57cm.

Antal besök: 234