CHIFFONJÉ, empirestil, mahogny, 1900-tal.

39361. CHIFFONJÉ, empirestil, mahogny, 1900-tal.

4-lådor, skrivinredning bakom klaff. Längd 97, bredd 47, höjd 126 cm.

Liten fanerskada, toppen med avtryck efter duk. Nyckel finns men ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 112