OPIUMVÅG MED VIKTER, trä och metall, Asien, 1900-tal.

393581. OPIUMVÅG MED VIKTER, trä och metall, Asien, 1900-tal.

Höjd 22 cm (monterad)
Askens mått 20,5 x 10 cm
6 metallvikter.

Bruksslitage
Upphängningen för vågen utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm (monterad)
Askens mått 20,5 x 10 cm
6 metallvikter.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 532