URNA, emalj, Kina, 1800-tal.

39356. URNA, emalj, Kina, 1800-tal.

Dekor av figurscen i polykroma färger. Höjd 12 cm.

Bucklor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor och färgbortfall.

Antal besök: 920