SKRIVBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal.

393519. SKRIVBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Längd 143 bredd 82 höjd 77 cm.

Slitage, repor och märken, ställvist blekt, varierande beslag.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 431