SOFFBORD, Torbjörn Afdal, Haug Sniekkeri, Bruksbo, Norge, 1960-tal.

393506. SOFFBORD, Torbjörn Afdal, Haug Sniekkeri, Bruksbo, Norge, 1960-tal.

Etikettmärkt Haug Sniekkeri A/S, Tomter, Bruksbo. Made in Norway. Diameter 107, Höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 470