PINNSTOLAR, 8 st snarlika, Hagafors.

393492. PINNSTOLAR, 8 st snarlika, Hagafors.

Rygghöjd 82,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken, några limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 82,5 cm.

Antal besök: 2 169