PELARBORD, björk, Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets mitt.

393452. PELARBORD, björk, Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets mitt.

Diameter 80 cm. Höjd 61 cm. Stämpelmärkt.

Smärre repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor förekommer.

Antal besök: 1 104