ROMAN SCHEIDL. Komposition, signerad, akvarell.

3934497. ROMAN SCHEIDL. Komposition, signerad, akvarell.

66x50 cm.
Rammått 83x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

66x50 cm.
Rammått 83x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 286