Garpenhus Auktioner
Smycken & Ädelstenar
Preciosa & Övrigt
HALSBAND, 14K manglad pansarlänk, 8 g utan stämplar.
393414. HALSBAND, 14K manglad pansarlänk, 8 g utan stämplar.
Längd 69 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 69 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
962