IMPERIALSÄNG, 1900-talets första hälft.

393395. IMPERIALSÄNG, 1900-talets första hälft.

Längd 76- ca 200 , bredd 69, höjd ca 91 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 830