RAGNAR SWAHN. Motiv från Gamla Stan Kalmar, olja på pannå, signerad.

393369. RAGNAR SWAHN. Motiv från Gamla Stan Kalmar, olja på pannå, signerad.

52 x 64 cm.

Åldersslitage. Smärre färgbortfall.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 64 cm.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Antal besök: 915