FLYGPLAN, Segelflygplan, modell, "SE-TXA, 1970/80-tal.

393365. FLYGPLAN, Segelflygplan, modell, "SE-TXA, 1970/80-tal.

Tillverkad av plast.
Längd nos-stjärt 118 cm.
Vingbredd 284 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Saknar motor,
Ej funktionstestad.
Förra ägarens namn på sidan av planet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkad av plast.
Längd nos-stjärt 118 cm.
Vingbredd 284 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Saknar motor,
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 145