EDITH GERT. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad E Gert.

393363. EDITH GERT. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad E Gert.

61 x 51 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 51 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 777