SJÖMANSKISTA MED JÄRNSKRIN, 1800-tal.

393342. SJÖMANSKISTA MED JÄRNSKRIN, 1800-tal.

Innehållande äldre pengaskrin.

Slitage, sprickor, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 003