SNUSDOSA, silver, 1900-tal, vikt ca. 55 gram.

3933319. SNUSDOSA, silver, 1900-tal, vikt ca. 55 gram.

Längd ca. 9 cm.

Bucklor, inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 9 cm.

Bucklor, inskription.

Antal besök: 333